Diss na Hejt przy Schronisku ,,Na Śnieżniku”

 
16 czerwca 2026 r. odbyła się niezwykła akcja ,,Diss na Hejt”, łącząca społeczność uczniów, nauczycieli, opiekunów lokalnych Szkół, przedstawicieli Gminy i Stowarzyszeń, dzięki organizacji wydarzenia przez Fundusz Lokalny Masywu Śnieżnika i Gminę Bystrzyca Kłodzka. Naszą Szkołę reprezentowali uczniowie klas III,IV i V wraz z nauczycielami i opiekunami, którzy wyruszyli czerwonym szlakiem turystycznym z Międzygórza w kierunku schroniska ,,Na Śnieżniku” PTTK, aby tam spotkać się z wszystkimi uczestnikami akcji. W wydarzeniu uczestniczyło ok. 300 uczniów z siedmiu szkół naszej Gminy. Akcja zakończyła się utworzeniem wspólnego napisu DISS NA HEJT, który można obejrzeć na fotografiach znajdujących się na stronie Fundusz Lokalny Masywu Śnieżnika
Gratulujemy wszystkim wspaniałej i niezapomnianej wyprawy, której towarzyszył szczytny cel i budowanie więzi i wspólnoty.
To był niesamowicie aktywny wtorek dla naszej społeczności uczniowskiej z racji dwóch odbywających się jednocześnie wydarzeń – wspomnianej powyżej wycieczki integracyjnej, ale i odbywających się tego dnia na terenie naszego kompleksu sportowo-rekreacyjnego IV Zawodów Lekkoatletycznych, o których napiszemy już niebawem – tak wiele dzieje się w ostatnich dwóch tygodniach roku szkolnego (w poprzednich dniach odbyła się również niezapomniana dwudniowa wyprawa klasy VIII wraz z nauczycielami), że nie jesteśmy w stanie na bieżąco informować o aktualnościach.
Opóźnienie może ulec zmianie z przyczyn obiektywnych… 😉
Skip to content